Hologramy 3d

Patrząc na stare filmy możemy wysnuć wniosek, że ich twórcy całkiem nieźle przewidywali przyszłość – wszak te wszystkie nowoczesne wynalazki dziś mają swoje miejsce w naszych domach – no, przynajmniej część z nich. Jednak prawda jest taka, że działa to raczej w drugą stronę – mądrzy ludzie oglądali z zaciekawieniem telewizję i postanowili spróbować swoich sił przy stworzeniu czegoś, co ich wtedy zainspirowało. W ten sposób otrzymaliśmy wiele przydatnych urządzeń, które służą nam pomocą w codziennym życiu. Co jednak z gadżetami, które nie mają zbytnio praktycznego zastosowania, ale są fajne? Niech będą takie hologramy 3d – nie są jeszcze doskonałe, ale dużo im nie brakuje. Możemy nawet starać się wykorzystać je w taki sposób, który nie będzie jedynie fajny, ale także użyteczny – wszystko zależy od nas i od przyszłych możliwości technologicznych.

Kreatywność twórców filmu wpłynęła zatem na to, jak dziś wygląda świat. To, czy powinniśmy być im za to wdzięcznie, oceńcie już sami we własnym zakresie.

Witaj na moim blogu o tematyce hobby! Znajdziesz tutaj wiele ciekawych artykułów poświęconych rozrywce w czasie wolnym! Zapraszam do regularnego odwiedzania mojego serwisu i aktywnego komentowania!